featured

Benfica – Boavista Berlin YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 19.01.2024

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  1. Kupona koyulacak en mantıklı bahis olarak, 2.5 ÜST seçeneğini öneriyorum. Bu maçta ortalama 3.55 gol çıkması beklenmektedir. Benfica Lisbon, bu sezon evinde oynadığı maçlarda ortalama 2.07 gol atmıştır. Boavista Porto ise deplasmanda oynadığı maçlarda ortalama 1.5 gol atmıştır. Bu nedenle, bu maçta 2.5 gol barajının aşılma olasılığı %76.4 olarak hesaplanmıştır.
  2. Korner analizi yapmak için, iki takımın da ortalama kaç korner attığına bakmak gerekir. Benfica Lisbon, bu sezon evinde oynadığı maçlarda ortalama 6.67 korner atmıştır. Boavista Porto ise deplasmanda oynadığı maçlarda ortalama 4.13 korner atmıştır. Bu verilere göre, bu maçta ortalama 10.8 korner çıkması beklenmektedir. Bu nedenle, 9.5 ÜST seçeneği mantıklı bir tercih olabilir.
  3. Kart analizi yapmak için, iki takımın da ortalama kaç kart gördüğüne bakmak gerekir. Benfica Lisbon, bu sezon evinde oynadığı maçlarda ortalama 2.14 kart görmüştür. Boavista Porto ise deplasmanda oynadığı maçlarda ortalama 3.25 kart görmüştür. Bu verilere göre, bu maçta ortalama 5.39 kart çıkması beklenmektedir. Bu nedenle, 5.5 ALT seçeneği mantıklı bir tercih olabilir.
  4. İlk yarı skor tahmini yapmak için, iki takımın da ilk yarıda ortalama kaç gol attığı ve yediğine bakmak gerekir. Benfica Lisbon, bu sezon evinde oynadığı maçlarda ilk yarıda ortalama 0.83 gol atmış ve 0.12 gol yemiştir. Boavista Porto ise deplasmanda oynadığı maçlarda ilk yarıda ortalama 0.88 gol atmış ve 1.75 gol yemiştir. Bu verilere göre, ilk yarıda ortalama 2.58 gol çıkması beklenmektedir. Bu nedenle, ilk yarı skor tahmini olarak 2-0 veya 2-1 seçenekleri mantıklı olabilir.
  5. Maç sonu skor tahmini yapmak için, iki takımın da maç sonunda ortalama kaç gol attığı ve yediğine bakmak gerekir. Benfica Lisbon, bu sezon evinde oynadığı maçlarda maç sonunda ortalama 2.07 gol atmış ve 0.65 gol yemiştir. Boavista Porto ise deplasmanda oynadığı maçlarda maç sonunda ortalama 1.5 gol atmış ve 1.88 gol yemiştir. Bu verilere göre, maç sonunda ortalama 3.55 gol çıkması beklenmektedir. Bu nedenle, maç sonu skor tahmini olarak 3-1 veya 4-1 seçenekleri mantıklı olabilir.
Benfica – Boavista Berlin YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 19.01.2024

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!