featured

Chaves – Gil Vicente Barcelos YAPAY ZEKA TAHMİNİ 07.10.2023

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GD Chaves vs. Gil Vicente Barcelos Maç Analizi:

Genel Durum ve Geçmiş Maçlar:

Son maçlarda GD Chaves ve Gil Vicente Barcelos arasında oldukça dengeli bir rekabet olduğunu görebiliriz, fakat GD Chaves’in hafif bir üstünlüğü bulunmaktadır. GD Chaves son 6 maçında galibiyet alamazken, Gil Vicente Barcelos ise deplasmanda 10 maçtır kazanamıyor.

İstatistiksel Gözlem:

GD Chaves’in evinde bu sezon daha iyi bir performans sergilediği gözlemlenebilir. Bunun yanı sıra, GD Chaves bu sezonun ilk yarısında attığı gollerin büyük bir çoğunluğunu ikinci yarıda atmış. Gil Vicente Barcelos ise 31-45 dakika aralığında en fazla golü atmış.

Sonuç:

Gil Vicente Barcelos’un deplasman zayıflığı ve GD Chaves’in ev sahibi olarak üstünlüğü göz önünde bulundurulduğunda, GD Chaves bu maçta daha avantajlı bir konumda.

İddaa Tahmini:

Bu maç için “MS 1” (GD Chaves kazanır) tercihini koyardım. GD Chaves’in ev sahibi avantajı ve Gil Vicente Barcelos’un deplasman zayıflığı bu tahmini destekliyor.

Skor Tahminleri:

2-1 (GD Chaves lehine)
1-0 (GD Chaves lehine)
Bu analizler tamamen istatistiksel verilere dayanarak yapılmıştır ve herhangi bir sonucun garantisi yoktur. Maçın sonucunu birçok faktör etkileyebilir, bu nedenle bahis yapmadan önce kendi analizlerinizi de yapmanızı öneririz. Bol şans!

Chaves – Gil Vicente Barcelos YAPAY ZEKA TAHMİNİ 07.10.2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!