featured

F. Karagümrük – Başakşehir YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 20.01.2024

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  1. Kupona koyulacak en mantıklı bahis olarak, yaptığım araştırmaya göre, Karşılıklı Gol Var seçeneğini öneriyorum. Bu seçeneğin olma olasılığını yaklaşık olarak %70 olarak tahmin ediyorum. Bunun nedeni, her iki takımın da ilk haftada gol yollarında üretken olduğu ve savunmada zaaflar gösterdiği için, bu maçta da gollü bir mücadele bekliyorum. Ayrıca, bu seçeneğin iddaa oranı da 1.32 olarak oldukça cazip görünüyor.
  2. Korner analizi yapmak için, her iki takımın da sezon başından beri kaç korner kazandıklarına ve kaç korner yediklerine bakmam gerekiyor. Buna göre, Fatih Karagümrük İstanbul 20 maçta 91 korner kazanmış ve 80 korner yemiştir. İstanbul Başakşehir ise 20 maçta 80 korner kazanmış ve 91 korner yemiştir2. Bu verilere göre, bu maçta ortalama olarak 9 korner çıkacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle, Toplam Korner Sayısı 8-10 seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu seçeneğin iddaa oranı 2.98 olarak belirlenmiştir.
  3. Kart analizi yapmak için, her iki takımın da sezon başından beri kaç kart gördüklerine ve kaç kart verdiklerine bakmam gerekiyor. Buna göre, Fatih Karagümrük İstanbul 20 maçta 51 sarı kart, 0 kırmızı kart görmüş ve 51 kart vermiştir. İstanbul Başakşehir ise 20 maçta 41 sarı kart, 1 kırmızı kart, 2 sarı-kırmızı kart görmüş ve 44 kart vermiştir. Bu verilere göre, bu maçta ortalama olarak 5 kart çıkacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle, Toplam Kart Sayısı 4-6 seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu seçeneğin iddaa oranı 2.82 olarak belirlenmiştir.
  4. İlk yarı skor tahmini yapmak için, her iki takımın da ilk yarıda kaç gol attıklarına ve kaç gol yediklerine bakmam gerekiyor. Buna göre, Fatih Karagümrük İstanbul 20 maçın ilk yarısında 11 gol atmış ve 11 gol yemiştir. İstanbul Başakşehir ise 20 maçın ilk yarısında 13 gol atmış ve 16 gol yemiştir. Bu verilere göre, bu maçın ilk yarısında 0-0 veya 1-1 skorlarının çıkma olasılığının yüksek olduğunu tahmin ediyorum. Bu skorların iddaa oranları sırasıyla 2.56 ve 4.56 olarak belirlenmiştir.
  5. Maç sonu skor tahmini yapmak için, her iki takımın da maç sonunda kaç gol attıklarına ve kaç gol yediklerine bakmam gerekiyor. Buna göre, Fatih Karagümrük İstanbul 20 maçta 22 gol atmış ve 23 gol yemiştir. İstanbul Başakşehir ise 20 maçta 25 gol atmış ve 24 gol yemiştir. Bu verilere göre, bu maçın sonunda 1-1 veya 1-2 skorlarının çıkma olasılığının yüksek olduğunu tahmin ediyorum. Bu skorların iddaa oranları sırasıyla 6.05 ve 8.05 olarak belirlenmiştir.
F. Karagümrük – Başakşehir YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 20.01.2024

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!