featured

Go Ahead Eagles – Heracles Almelo YAPAY ZEKA TAHMİNİ 07.10.2023

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Go Ahead Eagles vs. Heracles Almelo Maç Analizi:

Genel Durum ve Geçmiş Maçlar:

Son maçlarda Heracles Almelo, Go Ahead Eagles’a karşı genel bir üstünlük kurmuş durumda, özellikle Go Ahead Eagles’ın evinde oynanan maçlarda. Ancak, son zamanlarda Go Ahead Eagles evinde 3 maç üst üste kazanmışken, Heracles Almelo deplasmanda son 5 maçını kazanamamış.

İstatistiksel Gözlem:

Go Ahead Eagles, maçlarının yüzde 31’inde 31-45 dakika arasında gol atmış. Heracles Almelo ise yüzde 50’sinde 46-60 dakika arasında gol atmış. Her iki takımın da ikinci yarıda daha etkili olduğunu gözlemleyebiliriz. Go Ahead Eagles’ın bu sezon evindeki performansı oldukça başarılı; Heracles Almelo ise deplasmanda zorluk yaşamış durumda.

Sonuç:

Heracles Almelo’nun genel üstünlüğüne rağmen, Go Ahead Eagles’ın son ev sahibi performansı onları bu maçta daha avantajlı kılıyor.

İddaa Tahmini:

Bu maç için (Karşılıklı Gol Var) tercihini koyardım. Go Ahead Eagles’ın ev sahibi olarak son performansı ve Heracles Almelo’nun deplasman zafiyeti bu tahmini destekliyor.

Skor Tahminleri:

2-1 (Go Ahead Eagles lehine)
1-1
Bu analizler tamamen istatistiksel verilere dayanarak yapılmıştır ve herhangi bir sonucun garantisi yoktur. Maçın sonucunu birçok faktör etkileyebilir, bu nedenle bahis yapmadan önce kendi analizlerinizi de yapmanızı öneririz. Bol şans!

Go Ahead Eagles – Heracles Almelo YAPAY ZEKA TAHMİNİ 07.10.2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!