featured

Granada – Atl Madrid YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 22.01.2024

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1- Kupona koyulacak en mantıklı bahis olarak, benim tahminim TARAF seçeneği ve Atletico Madrid kazanır tercihidir. Bu tercihin olma olasılığını yüzde 70 olarak belirliyorum. Çünkü Atletico Madrid, Granada CF’ye göre çok daha güçlü bir takım. Hem kadro hem de oyun olarak rakibinden üstün olan Atletico Madrid, bu sezon LaLiga’da Granada CF’yi 2-0 mağlup etti. Ayrıca, Atletico Madrid’in Granada CF ile oynadığı son 19 maçın 14’ünü kazandığını, sadece 1’ini kaybettiğini ve 4’ünde berabere kaldığını da unutmamak gerekir. Bu nedenle, Atletico Madrid’in bu maçı kazanma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

2- Korner analizi yapmak için, iki takımın da ortalama kaç korner kullandıklarına bakmak gerekir. Granada CF, LaLiga’da oynadığı 20 maçta toplam 74 korner kullandı. Bu da maç başına ortalama 3.7 korner demek. Atletico Madrid ise, LaLiga’da oynadığı 19 maçta toplam 88 korner kullandı. Bu da maç başına ortalama 4.63 korner demek. Bu verilere göre, bu maçta ortalama 8.33 korner çıkacağını tahmin edebiliriz. Ancak, bu maçın önemine ve heyecanına bağlı olarak, bu sayı biraz daha artabilir veya azalabilir. Bu yüzden, bu maçta 7 ile 10 arasında korner çıkacağını söylemek daha mantıklı olabilir.

3- Kart analizi yapmak için, iki takımın da ortalama kaç kart gördüklerine bakmak gerekir. Granada CF, LaLiga’da oynadığı 20 maçta toplam 54 kart gördü. Bu da maç başına ortalama 2.7 kart demek. Atletico Madrid ise, LaLiga’da oynadığı 19 maçta toplam 46 kart gördü. Bu da maç başına ortalama 2.42 kart demek. Bu verilere göre, bu maçta ortalama 5.12 kart çıkacağını tahmin edebiliriz. Ancak, bu maçın gerginliğine ve hakemin kriterlerine bağlı olarak, bu sayı biraz daha artabilir veya azalabilir. Bu yüzden, bu maçta 4 ile 6 arasında kart çıkacağını söylemek daha mantıklı olabilir.

4- İlk yarı skor tahmini yapmak için, iki takımın da ortalama kaç gol attıklarına ve yediklerine bakmak gerekir. Granada CF, LaLiga’da oynadığı 20 maçın ilk yarısında toplam 8 gol attı ve 24 gol yedi. Bu da maç başına ortalama 0.4 gol attığı ve 1.2 gol yediği demek. Atletico Madrid ise, LaLiga’da oynadığı 19 maçın ilk yarısında toplam 18 gol attı ve 10 gol yedi. Bu da maç başına ortalama 0.95 gol attığı ve 0.53 gol yediği demek. Bu verilere göre, bu maçın ilk yarısında ortalama 1.48 gol çıkacağını tahmin edebiliriz. Ancak, bu maçın temposuna ve akışına bağlı olarak, bu sayı biraz daha artabilir veya azalabilir. Bu yüzden, bu maçın ilk yarısı için iki alternatifli skor tahminim şöyledir:

  • 0-1 Atletico Madrid lehine
  • 0-0 beraberlik

5- Maç sonu skor tahmini yapmak için, iki takımın da ortalama kaç gol attıklarına ve yediklerine bakmak gerekir. Granada CF, LaLiga’da oynadığı 20 maçta toplam 22 gol attı ve 41 gol yedi. Bu da maç başına ortalama 1.1 gol attığı ve 2.05 gol yediği demek. Atletico Madrid ise, LaLiga’da oynadığı 19 maçta toplam 39 gol attı ve 23 gol yedi. Bu da maç başına ortalama 2.05 gol attığı ve 1.21 gol yediği demek. Bu verilere göre, bu maçta ortalama 3.16 gol çıkacağını tahmin edebiliriz. Ancak, bu maçın sonucuna ve heyecanına bağlı olarak, bu sayı biraz daha artabilir veya azalabilir. Bu yüzden, bu maç için iki alternatifli skor tahminim şöyledir:

  • 1-2 Atletico Madrid lehine
  • 0-1 Atletico Madrid lehine
Granada – Atl Madrid YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 22.01.2024

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!