İddaa Günün Maçı – 08 Eylül

İddaa Günün Maçı – 08 Eylül
1
A+
A-

İddaa Günün Maçı – GÜRCİSTAN – DANİMARKA

Bu gün için iddaa  bülteninde günün banko maçı olarak yorumlayabileceğimiz bir çok maç olduğunu söyleyebilirim. Bu gün sizler için  iddaa günün maçı olarak bu karşılaşmayı seçme sebeplerimden birincisi kazandıracağını düşündüğüm günün banko tahminimin oranı güzel olmasıdır. İkinci sebebimde bu karşılaşmada kazandırıcağını düşündüğüm yüksek orandan alternatif tahminlerim olması. Öncelikle şunu belirtmek isterim iddaa günün maçı olarak seçtiğim bu karşılaşmada yorumlarımın arasında kazandırıcağını belirttiğim tahminlerim ideal kuponlarımızda oran yükseltmek için değerlendirebileceğimiz tahminlerimdir. Genelde bu tahminlerimizde de başarılı oluyoruz ancak iddaa günün maçı için en banko tahminimi maç yorumumun en sonunda sizlerle paylaştığımın altını çizmek isterim.

GÜRCİSTAN MİLLİ TAKIMI
GÜRCİSTAN MİLLİ TAKIMI

Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grup Maçlarında D grubunda yer alan ile Danimarka karşı karşıya geliyor. oynadığı 4 maçta 2 galibiyet 2 beraberlikle 8 puan elde etti. Grubun 1.ci sırasında yer alan İrlanda cumhuriyeti  5 maçta 11  puana ulaşmayı başardı.   Gürcistan ile çıktığı bu karşılaşmadan 3 puan almayı başarırsa averaj farkı ile İrlanda Cumhuriyeti’nin önüne geçerek grupta liderliği elde etmiş oluyor. Gürcistan Milli takımı ise oynadığı 4 karşılaşmadan 1 galibiyet 3 mağlubiyet ile 3 puanla grubun 4. sırasında yer alıyor. ilk karşılaşmada Gürcistan’ı  5-1 mağlup etmeyi başarmıştı bu karşılaşmada da zorlanacaklarını düşünmüyorum. Bu karşılaşmada MS 2 tercihi kazandıracağı gibi  yüksek oran arayan arkadaşlarım için MS 2 & 1.5 üst tercihinin de  kazandıracağını düşünüyorum. Ayrıca yine yüksek orandan 2.5 gol üstü tercihi de bu karşılaşma için değerlendirilebilinir bir tahmin olduğunu söylemek isterim.

Son olarak, banko olarak gördüğüm ve iddaa günün maçı olarak nitelediğim bu karşılaşmada en güvenilir tahminim toplam gol sayısı 1,5 üst şeklinde olacaktır.

ŞANS BİZİMLE OLSUN……..

Gol Makinesi maçlarını görmek için tıklayınız

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.