Künye

İmtiyaz Sahibi
www.harbigol.com Bağımsız Kuruluş Adına;

Kurucu: Kürşat ÇİÇEK
mail: kcicek1907@gmail.com

Kadro

Kupon Yazarlarımız

Halil ŞİMŞEK
mail: halil@harbigol.com

Fatih BİRİNCİ
mail: fatih@harbigol.com

Murat ADIGÜZELOV
mail: murat@harbigol.com

Arda YÜCEGÖK
mail: arda@harbigol.com

Deniz KURT
mail: deniz@harbigol.com

Sosyal Medya Yönetimi
Bilal KOÇAK

SEO Editör

Nadim OKUMUŞ
mail: nadim@harbigol.com

Haber Yazarlarımız

Nadim OKUMUŞ
mail: nadim@harbigol.com

Zehra ÇELİK
mail: zehra@harbigol.com

Basın Bülteni

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize editor@harbigol.com adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz içerik ekibimiz tarafından kontrol edilecektir. Onaylanırsa ilgili kategoride kendi haberinizi görebilirsiniz.

© Tüm Hakları Saklıdır

© Copyrigth 2019 harbigol.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış olan tüm paylaşımlar telif hakkı içermektedir. Bu haklar harbigol.com kurucuları tarafına aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846. madde dahilinde telif hakları kanunu ile koruma altına alınmış olup bu materyallerin izinsiz bir şekilde çoğaltılması yasaktır.