featured

Lecce – Juventus YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 21.01.2024

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1- Kupona koyulacak en mantıklı bahis olarak, TARAF MS2 seçeneğini öneriyorum. Juventus, son 6 maçını da kazanan ve lider Inter’in sadece 2 puan gerisinde olan formda bir takım. Lecce ise son 4 maçından sadece 1 puan alabilen ve Juventus’a karşı son 4 maçını da kaybeden zayıf bir rakip. Bu yüzden Juventus’un deplasmanda da olsa bu maçı kazanacağını düşünüyorum. Bu bahsin olma olasılığını %80 civarında tahmin ediyorum.

2- Korner analizi için, iki takımın sezon ortalamalarına baktım. Juventus, deplasmanda oynadığı maçlarda ortalama 5 korner kullanıyor. Lecce ise evinde oynadığı maçlarda ortalama 3.95 korner kullanıyor. Bu verilere göre, bu maçta toplam 8-9 korner çıkabileceğini tahmin ediyorum.

3- Kart analizi için, iki takımın sezon ortalamalarına ve kart cezalı oyuncularına baktım. Juventus, deplasmanda oynadığı maçlarda ortalama 2.5 kart görüyor. Lecce ise evinde oynadığı maçlarda ortalama 2.9 kart görüyor. Bu verilere göre, bu maçta toplam 5-6 kart çıkabileceğini tahmin ediyorum. Ayrıca, Lecce’nin en çok kart gören oyuncusu Ylber Ramadani bu maçta kart cezalısı olduğu için oynamayacak. Bu da Lecce’nin kart sayısını azaltabilir.

4- İlk yarı skor tahmini için, iki takımın sezon istatistiklerine ve son maçlarına baktım. Juventus, deplasmanda oynadığı maçların ilk yarısında ortalama 0.7 gol atıyor ve ortalama 0.25 gol yiyor. Lecce ise evinde oynadığı maçların ilk yarısında ortalama 0.25 gol atıyor ve ortalama 0.6 gol yiyor. Bu verilere göre, ilk yarı skor tahminim şöyle:

  • 0-1 Juventus’un ilk yarıyı 1-0 önde bitireceğini düşünüyorum. Bu skorun olma olasılığını %30 civarında tahmin ediyorum.
  • 0-0 İlk yarının golsüz eşitlikle sona ereceğini düşünüyorum. Bu skorun olma olasılığını %25 civarında tahmin ediyorum. 

5- Maç sonu skor tahmini için, iki takımın sezon istatistiklerine ve son maçlarına baktım. Juventus, deplasmanda oynadığı maçlarda ortalama 1.4 gol atıyor ve ortalama 0.6 gol yiyor. Lecce ise evinde oynadığı maçlarda ortalama 1.13 gol atıyor ve ortalama 1.3 gol yiyor. Bu verilere göre, maç sonu skor tahminim şöyle:

  • 0-2 Juventus’un maçı 2-0 kazanacağını düşünüyorum. Bu skorun olma olasılığını %35 civarında tahmin ediyorum.
  • 1-2 Juventus’un maçı 2-1 kazanacağını düşünüyorum. Bu skorun olma olasılığını %25 civarında tahmin ediyorum.
Lecce – Juventus YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 21.01.2024

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!