featured

QPR – Millwall YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 20.01.2024

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1- Kupona koyulacak en mantıklı bahis olarak, 2.5 ALT tercihini öneriyorum. Bu tercihin olma olasılığını yaklaşık olarak %70 olarak hesapladım. Çünkü Queens Park Rangers ve Millwall FC, Championship’te en az gol atan takımlar arasında yer alıyor. İki takımın da ortalama 1 gol attığı ve yediği göz önüne alındığında, bu maçta da az gollü bir sonuç bekliyorum.

2- Korner analizi yapmak için, iki takımın da ortalama kaç korner kullandığına baktım. Queens Park Rangers, evinde ortalama 10.62 korner kullanıyor. Millwall FC ise deplasmanda ortalama 8.62 korner kullanıyor. Bu iki takımın arasındaki son 5 maçta ise ortalama 9.6 korner çıktı. Bu verilere göre, bu maçta 9 ile 11 arasında korner çıkacağını tahmin ediyorum.

3- Kart analizi yapmak için, iki takımın da ortalama kaç kart gördüğüne baktım. Queens Park Rangers, evinde ortalama 2.38 kart görüyor. Millwall FC ise deplasmanda ortalama 2.31 kart görüyor. Bu iki takımın arasındaki son 5 maçta ise ortalama 4.2 kart çıktı. Bu verilere göre, bu maçta 4 ile 5 arasında kart çıkacağını tahmin ediyorum.

4- İlk yarı skor tahmini yapmak için, iki takımın da ilk yarıda ortalama kaç gol attığına ve yediğine baktım. Queens Park Rangers, evinde ilk yarıda ortalama 0.69 gol atıyor ve 1.38 gol yiyor. Millwall FC ise deplasmanda ilk yarıda ortalama 1.08 gol atıyor ve 1 gol yiyor. Bu iki takımın arasındaki son 5 maçın 2’sinde ilk yarı 0-0 bitti. Bu verilere göre, bu maçın ilk yarısında iki alternatifli skor tahminim şöyle:

  • 0-0 (%40)
  • 0-1 (%30)

5- Maç sonu skor tahmini yapmak için, iki takımın da maç sonunda ortalama kaç gol attığına ve yediğine baktım. Queens Park Rangers, evinde maç sonunda ortalama 1.69 gol atıyor ve 3 gol yiyor. Millwall FC ise deplasmanda maç sonunda ortalama 1.92 gol atıyor ve 2.62 gol yiyor. Bu iki takımın arasındaki son 5 maçın 3’ünde Millwall FC galip geldi. Bu verilere göre, bu maçın maç sonunda iki alternatifli skor tahminim şöyle:

  • 0-2 (%25)
  • 1-2 (%20)
QPR – Millwall YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 20.01.2024

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!