featured

Süper Lig kulübü icralık oldu, satılıyor! Hem de açık arttırmayla… İşte belirlenen bedel

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son olarak FIFA’dan transfer yasağı alan Süper Lig ekibi Kayserispor icralık oldu. Kayseri Genel İcra Dairesi’nin harekete geçmesiyle Kayserispor açık artırmayla 27 Şubat’ta satışa çıkarılacak.

Kayseri yerel basında yer alan iddialara göre; Kayseri Genel İcra Dairesi’nin harekete geçmesiyle Kayserispor açık artırmayla 27 Şubat’ta satışa sunulacak. Kayseri Genel İcra Dairesi’nden yapılan duyuruda borçtan dolayı tescilli Kayserispor futbol anonim şirketi markasının icradan satılığa çıkarıldığı ifade edildi.

KULÜP, MAĞAZA VE FUTBOL OKULU

7669-entry-1-1657908501

‘Kayserispor Futbol Anonim Şirketi’ ismi için belirlenen muhammen bedel ise 35 milyon TL oldu. İlan.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan icra satışı 20 Şubat 2024 tarihinde saat 14.41’de başlayacak ve 27 Şubat saat 14.41’de sona erecek. Teklifler online olarak verilecek. Bu tarihler arasında satış gerçekleşmezse ikinci satış ihalesi 14 Mart’ta başlayacak ve 21 Mart tarihine kadar tekliflere açık olacak.

8 MİLYON TL…

59d8c0a4d3806c1f2c26e95e

Ayrıca Kayserispor Store ismi ile Kayserispor Futbol Okulları isimleri de satışa çıkarılacak. Kayserispor Store ismi için muhammen bedel 4 milyon TL olarak belirlenirken, Kayserispor Futbol Okulları ismi için ise muhammen bedel 8 milyon TL oldu.

Canlı Skor


Kaynak

Süper Lig kulübü icralık oldu, satılıyor! Hem de açık arttırmayla… İşte belirlenen bedel

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!