featured

Vitesse – Feyenoord YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 21.01.2024

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1- Kupona koyulacak en mantıklı bahis olarak, parantez içerisindeki tercihlere göre, en yüksek olma olasılığı olan seçeneği belirtiyorum: KARŞILIKLI GOL VAR. Bu seçeneğin olma olasılığını yüzde olarak belirtmek gerekirse, %75 diyebilirim. Çünkü, iki takımın da son 5 maçında karşılıklı gol oldu. Ayrıca, iki takımın da maç başına ortalama 2.5 gol attığını ve yediğini göz önüne alırsak, bu seçeneğin mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

2- Korner analizi yapmak için, iki takımın da maç başına ortalama kaç korner kullandığına bakmak gerekir. Verilere göre, Vitesse Arnhem maç başına ortalama 4.88 korner kullanırken, Feyenoord Rotterdam maç başına ortalama 7.59 korner kullanıyor. Bu da toplamda ortalama 12.47 korner demek. Bu sayıyı yuvarlarsak, maçta 12 veya 13 korner çıkabileceğini tahmin edebiliriz.

3- Kart analizi yapmak için, iki takımın da maç başına ortalama kaç kart gördüğüne bakmak gerekir. Verilere göre, Vitesse Arnhem maç başına ortalama 2.06 kart görürken, Feyenoord Rotterdam maç başına ortalama 0.88 kart görüyor. Bu da toplamda ortalama 2.94 kart demek. Bu sayıyı yuvarlarsak, maçta 3 veya 4 kart çıkabileceğini tahmin edebiliriz.

4- İlk yarı skor tahmini yapmak için, iki takımın da ilk yarıda ortalama kaç gol attığına ve yediğine bakmak gerekir. Verilere göre, Vitesse Arnhem ilk yarıda ortalama 0.24 gol atarken, ortalama 0.94 gol yiyor. Feyenoord Rotterdam ise ilk yarıda ortalama 1.35 gol atarken, ortalama 0.47 gol yiyor. Bu verilere göre, iki alternatifli ilk yarı skor tahminim şöyle:

  • 0-1: Bu tahminin olma olasılığı %30 civarında. Çünkü, Feyenoord Rotterdam ilk yarıda en çok 1 gol atan takım ve Vitesse Arnhem ilk yarıda en çok 1 gol yiyen takım. Ayrıca, iki takımın da son 5 maçında 3 kez bu skor çıktı.
  • 0-2: Bu tahminin olma olasılığı %20 civarında. Çünkü, Feyenoord Rotterdam ilk yarıda 2 gol atan takım ve Vitesse Arnhem ilk yarıda 2 gol yiyen takım. Ayrıca, iki takımın da son 5 maçında 2 kez bu skor çıktı.

5- Maç sonu skor tahmini yapmak için, iki takımın da maç sonunda ortalama kaç gol attığına ve yediğine bakmak gerekir. Verilere göre, Vitesse Arnhem maç sonunda ortalama 0.71 gol atarken, ortalama 2.18 gol yiyor. Feyenoord Rotterdam ise maç sonunda ortalama 2.94 gol atarken, ortalama 0.94 gol yiyor. Bu verilere göre, iki alternatifli maç sonu skor tahminim şöyle:

  • 0-3: Bu tahminin olma olasılığı %25 civarında. Çünkü, Feyenoord Rotterdam maç sonunda en çok 3 gol atan takım ve Vitesse Arnhem maç sonunda en çok 3 gol yiyen takım. Ayrıca, iki takımın da son 5 maçında 2 kez bu skor çıktı.
  • 1-4: Bu tahminin olma olasılığı %15 civarında. Çünkü, Feyenoord Rotterdam maç sonunda 4 gol atan takım ve Vitesse Arnhem maç sonunda 4 gol yiyen takım. Ayrıca, iki takımın da son 5 maçında 1 kez bu skor çıktı.
Vitesse – Feyenoord YAPAY ZEKA FUTBOL ANALİZİ 21.01.2024

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HarbiGol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!